(538) 599 20 00 - (212) 664 38 95 dtsalihseven@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:

Hafta İçi hafta içi 10:00–19:00, Cumartesi günleri ise 10:00–18:00 arasında lütfen telefonla randevu alınız. Almış olduğunuz ilk randevunuza gelmeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatlice okumanız, ilk randevunuzun daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

İlk Randevunuzda Bilmek İstediklerimiz:

Bir diş hekimini en son ne zaman ve neden ziyaret ettiniz? Bu ziyaret sırasında çekilen röntgenleriniz varsa lütfen yanınızda getiriniz. Herhangi bir sistemik hastalığınız (kalp, tansiyon, guatr, şeker gibi) ve düzenli aldığınız ilaçlar (aspirin gibi) varsa bize mutlaka bildirmelisiniz.Bu hastalıklarla ilgilenen doktorlarınızın isim ve telefon numaralarını yanınızda bulundurunuz. Hamilelik gibi özel durumlarınız varsa bize bildiriniz. Diş ağrınız varsa:

  • Ağrı ne zaman ortaya çıktı ve ne kadar sürdü?
  • Hangi dış etkenler (soğuk, sıcak, tatlı, baskı) ağrının tekrar ortaya çıkmasına neden oluyor?
  • Yüzünüzde şişlik oluştu mu?
  • Herhangi bir ilaç aldınız mı? Alıyor musunuz? Lütfen ilaçların isimlerini yazarak bize bildiriniz.

Bizden beklentileriniz nelerdir? Estetik amaçlı özel istekleriniz varsa lütfen bir kağıda yazarak bize bildiriniz. Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) eski adı ile SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığının şu an için ne yazık ki diş konusunda özel kuruluşlarla anlaşması bulunmamaktadır. Bu bütün özel kuruluşlar için geçerlidir. Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) eski adı ile SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Özel Hastanelerin ve Polikliniklerin göz, dahiliye, ortopedi gibi bölümleriyle anlaşma yapmakta fakat malesef hiçbir özel kuruluşun diş bölümüyle anlaşma yapmamaktadır. Bu tüm özel hastanelerin diş bölümleri , özel klinikleri ve muayenehaneleri kapsamaktadır.

 

Randevu Bilgileri:

Herkesin vaktinin değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle randevu ile hizmet veriyoruz. Size verilen randevuya 5-10 dakika önce gelmeniz o günün programında aksama olmaması açısından bize yardımcı olacaktır. Elde olmayan nedenlerle randevuya gecikmeniz durumunda, size ayrılan saatte daha kısa süreli bir tedavi tercih edilecektir. Kalan süre herhangi bir tedavinizin bitirilmesi için yeterli değilse, size başka bir güne randevu verilecektir. Uyamayacağınız bir randevunuz için, bizi mutlaka en geç 24 saat öncesinden haberdar ediniz.

 

Çalışma Saatlerimiz

Muayenehanemiz hafta içi 10:00–19:00, Cumartesi günleri ise 10:00–18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ancak zaruri durumlarda size özel randevu saatleri(7/24) ayarlamak mümkündür.

 

Küçük Konuklarımız

Çocuklarda tedavinin anne-baba tarafından onaylanması bizim için önemlidir. Görüşmeler harici, tedavi esnasında çocuğun diş tedavisine uyumunu arttırabilmek için anne-babanın bekleme salonunda istirahat etmesini tercih ediyoruz. Küçük çocuklarda diş tedavisi için sabah saatleri daha uygundur.

 

Sterilizasyon Sistemimiz

Diş hekimliği ağız içi çalışma alanı ve bu ortamda yapılan işlemlerin niteliği gereği sterilizasyon kurallarının eksiksiz uygulanmasını zorunlu kılar. Kliniğimizde tüm el aletleri ve tedavi enstrümanları ultrasonik temizleyicilerde dezenfekte edildikten sonra steril edilir. Sterilize edilemeyen eldiven, maske, bardak, hasta önlüğü gibi ürünler tek kullanımlıktır, yalnızca bir hastada kullanıldıktan sonra atılır. Hekimlik bilincimiz ve insani sorumluluğumuz sanki o koltukta kendimiz oturuyormuşuz gibi tüm sterlizasyon kurallarına uymayı, hastalarımızı olası enfeksiyon risklerinden uzak tutmayı ve güvenli bir ortamda sağlık hizmeti vermeyi bizlere ilke edindirmiştir. Sizler için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Bize duyduğunuz güvene layık olabilmek için çalışıyoruz.

Periyodik Kontroller Kapsamlı diş tedavilerini ve diş kayıplarını azaltmak için sizinle aynı isteği paylaşıyoruz. Bu ancak problemlerin büyümeden tespit edilebildiği düzenli kontrollerle mümkündür. Tedavinizin bitiminde 6 aylık aralıklarla kontrol randevularınız size hatırlatılacaktır. Bu randevularda yapılan tedaviler kontrol edilip, diğer dişlerinizle ilgili bir sorun olup olmadığı tespit edilecektir. Amacımız diş tedavilerinizi zamanında ve hoş bir şekilde gerçekleştirebilmektir. Size daha iyi bir hizmet verebilmek için şikayet ve önerilerinizi dinlemeye her zaman hazırız.

 

Adresimiz

Beştelsiz Mah. Semiha Çakır Cad. No:6 Daire:2 Zeytinburnu, İSTANBUL

İletişim Sayfası

 

Telefon Numaramız:

Hafta İçi ve Cumartesi Günleri saat 10:00-20:00 arası
Lütfen Telefonla Randevu Alınız.

+90 (212) 664 38 95